Kickbox

Trénink kickboxu je vhodný jak pro vrcholové sportovce, tak pro vrcholové manažery, ale i pro studenty a rekreační sportovce - zkrátka pro všechny typy lidí, kteří mají rádi pohyb a chtějí pro své tělo něco udělat. Kickbox je komplexní sport, jelikož se při něm zapojují všechny části těla. Jak jeho horní část – ruce, zádové a břišní svaly, tak i spodní část těla – tedy stehna a lýtka.

Kickbox vychází z různých stylů bojových sportů a umění. Trénink se proto přizpůsobuje každému klientovi zvlášť dle jeho fyzických možností a jeho požadavků. Trénink se skládá z důkladného zahřátí a strečinku, poté následují nácviky technik, nácviky do lap, případně sparring pokud si to klient přeje a posilování, které je obsažené v průběhu celého tréninku a na závěr opět strečink k uvolnění celého těla.

Trénink je možné si domluvit individuálně, čímž se klientovi dostává maximální péče a pozornosti a nebo také v menší skupince od 2 do 5 lidí. Doba tréninku je běžně 1hod., ale na přání klienta je možné dobu prodloužit na 1,5hod. Pro optimální výsledek se doporučuje trénink minimálně 2x týdně. Trénink je možné mít kdykoliv v průběhu dne, záleží na přání a časových možnostech klienta.